Crizatii Godfather
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crizatii Godfather

HostName: Gf.Crizatii.Net[10 On lvl up + 300k] Address: 195.225.59.3:7777 Players:x/ 50 Ping:x Mode: Crizatii Godfather Map:San Andreas
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cerere helper SpikE.

In jos 
AutorMesaj
SpikE.




Mesaje : 2
Data de înscriere : 10/05/2013

Cerere helper SpikE. Empty
MesajSubiect: Cerere helper SpikE.   Cerere helper SpikE. Icon_minitimeVin Mai 10, 2013 6:29 am

>Nick : SpikE
>Level : 3
>Nume : Daniel
>De cat timp jucati sa-mp: 4 ani
>Experienta sa-mp: expert
>Cunosti regulamentu: YES : regules is here : https://crizatiigodfather.forumgratuit.ro/t7-regulament-helper
>De ce doresti sa devii Helper ? : Ca tot il frec la cap pe owner de la fioriginal sa avem sv sa-mp si sv lu kapsu a fost acceptat si vreau sa fiu helper Very Happy
>Ai mai avut ADMIN / HELPER ? : daaaaa pe vreo 4 sv de vreo 15 ori
>Cate ore pe zi esti dispus sa joci SAMP : vreo 2 saptamani vreo 2 ore (probleme cu ochii si poate da POATE trebuie sa ma operez de apendicita da is optimist deci cheers cheers
>Adresa de messenger: jr.mitzz
>Alte precizari: ! As vrea helper lvel 3 Very Happy for kick ! Pentru ca ma enerveaza unii si nu se potolesc la mute Very Happy Fioriginal BEST!!! P.S Am facut aici pt ca am vazut ca nu ati finalizat sectiunea sv-ului pe fioriginal si style a zis ca pana se face acolo , posta aici Very Happy
Sus In jos
 
Cerere helper SpikE.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere helper
» Cerere Helper FpS
» Cerere Helper
» Cerere helper
» cerere helper

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crizatii Godfather :: Crizatii GodFather :: Cerere Helper-
Mergi direct la: